Ivo Dvořák

Profesionální fotograf

Jsem nesmělý pozorovatel s reflexem srdečního rytmu na spoušti.

Svoji záznamovou dráhu jsem počal cca v roce 2001. Od té doby kamera, jakožto možnost pohledu svého, jiným lidem se mě stala vlastním.

Od roku 2010 jsem byl studentem Institutu tvůrčí fotografie Photogenia (pod vedením Jana Suchardy, Antonína Kratochvíla, Jiřího Turka, Jana Pohribného), kde jsem získal jak technický, tak především tvůrčí pohled na fotografické médium.
Závěrečné práce ze studia byly prezentovány prostřednictvím společných výstav v Káznici na Cejlu, Campusu Bohunice či v Brněnské Zbrojovce.

Výstavy

Mimostudijní výstavy jsem prezentoval např. v OC Vaňkovaka, pražské kavárně Adria, klášteře Rajhrad, kině Scala, F!Festivalu, Domě kultury města Ostravy, ve výstavní síni Albína Poláška ve Frenštátě pod Radhoštěm a v rámci přehlídky divadelní fotografie v divadle Komedia a Obecním domě v Praze.

Knihy

Mé fotografie se objevily v knihách např: Venkovské stavby 2011 - Tvář venkova, Giro 100, Moje cesta -Jan Bicek, Vzpomínky Petra Oslzlého, Člověk ve světle slova, Kniha vpohybu - překrásný příběh, This is Brno II, Drama před objektivem.

Ceník

Reportážní fotografie: od 2000 Kč/hod.

Portrétní fotografie: od 5 500 Kč

Interiéry: od 7 500 Kč

Komerční fotografie (firemní focení, reklama): individuální cena dle náročnosti a užití díla

Spolupracuji s...